Korona Gliwice - strona nieoficjalna

Jak oceniasz organizację Korona Cup 2012?

Losowanie grup

• autor: koronacup, 2012-12-09 20:16

Przypominamy o jutrzejszym losowaniu, które odbędzie się o godz. 19:00 na hali przy ul. Jasnej 31 na piętrze. W rozwinięciu njusa podział na koszyki.

Zgodnie z regulaminem losowanie podzielone jest na dwa koszyki. W pierwszym koszyku znalazły się drużyny rozstawione. Gospodarz turnieju, Korona Gliwice rozstawiony jest na 1 miejscu w grupie A. Mistrz poprzedniej edycji automatycznie umieszczony zostaje na 1 miejscu w grupie D. Dwie pozostałe rozstawione ekipy to drużyny, które w poprzednich zawodach uplasowały się najwyżej w klasyfikacji turnieju. Tym samym pozostałymi rozstawionymi ekipami, które zajmą pierwsze miejsca w grupie B i C, to zespół Szakale oraz Elektror.

Pozostałe drużyny znajdują się w drugim koszyku, co oznacza że nie są rozstawione. O ich losie zdecyduje ręką osób losujących. Kto z kim zagra dowiemy się już jutro. Zapraszamy na losowanie!

Autor: Treść:pozostało znaków: